ورق های مثلثی سه جداره

مشخصات فنی ورقهای مثلثی سه جداره:
 شرکت جی لیان جی ، با هدف رضایتمندی مشتریان و رسیدن به کیفیت برتر مطابق با استاندارد های جهانی ، با در اختیار داشتن تکنولوژی و تکیه بر دانش فنی همراه با تاییدیه آزمایشگاه های معتبر ، اقدام به تولید محصول جدیدی از ورق های پلی کربنات به نام ورق های مثلثی سه جداره نموده است که با توجه به خواص ویژه مکانیکی و فیزیکی پلی کربنات و مقاومت به ضربه بالای ورق های سه جداره مثلثی ، همچنین مقاومت گرمایی و پایداری ابعادی و خواص ویژه عایق حرارتی ، فرآیند پذیری عالی و … موجب فراهم آمدن بستر مناسب جهت مصارف گوناگون را پدید آورده است .ورق های سه جداره مثلثی در اشکال مختلف برفی و یخی تولید می شود . شرکت جی لیان جی توانایی تولید 3رنگ در لایه های مختلف را دارا می باشد.
و طرف ورقهای مثلثی سه جداره با فیلم محافظ سطحی پوشانده می شود و برروی طرفی از سطح ورق که دارای لایه مقاوم دربرابر اشعه uv  می باشد مطالبی در مورد نحوه نصب و نگهداری ورق چاپ شده است .
 ورقهای پلی کربنات دوجداره و سه جداره خاصیت خود خاموش شوندگی دارند. و در محدوده دمایی وسیعی از 40-  تا 120 درجه سانتیگراد کاربرد دارند. همچنین از خواص عالی نوری برخوردارند، مقاومت به ضربه ای آنها درحدود 300 برابر شیشه معمولی است. دربرابر اغلب مواد شیمیایی و حلالها مقاوم هستند .
 ورقهای  پلی کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه در مصارف گوناگون می باشد ، وزن سبک در حدود 1/2 شیشه هم ضخامت آن و حمل و نقل و نصب آسان ،مقاومت در برابر شعله کلاس B1 ، شکل پذیری خوب (خمش سرد و گرم) از جمله محاسن آن می باشد ، همچنین عایق مناسبی برای گرما و صوت می باشند